Avrupa Vinil Baskı

Avrupa Vinil Baskı

Ocak 25, 2017 Avrupa Vinil Baskı Dijital Baskı Vinil Baskı 0
Avrupa Vinil Baskı

Avrupa Vinil Baskı

Avrupa Vinil Baskı bizim işimiz. Avrupa ve uzakdoğu olmak üzere iki çeşit vinil malzeme vardır. Reklam ajanslarının sık kullandığı vinil baskı tabelalarda ve osb zeminlerde ya da afiş olarak kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra vinil germe tabela reklam ve osb levha üzeri vinil germeler için vinly baskı basılır. Vinil baskı makinasında bastığımız vinly reklamların çözünürlükleri iç mekan kalitesinde olup dış mekan baskıdır. Makinalarımızda DX5 baskı kafası olup 1440 dpı ince çözünürlüğe sahip olduğundan basılan vinil baskılar da iç mekan kalitesinde bir sonuç vermektedir. Vinil baskı fiyatlarımız ise reklamcılar için oldukça idealdir. Reklam ajansları çalışmalarını hazır halde getirmelidir. Hali hazırdaki çalışmalarınızı corel draw programında hazırlayıp mail olarak gönderebilirsiniz.

Avrupa Vinil Baskı Göndermiş olduğunuz corel dosyalarında yazı içeriği var ise dosyayı convertleyip göndermeniz gerekmektedir. Hazır halde gelen dosya içeriğinde yapmış olduğunuz yanlışlar firmamız tarafından düzeltilmez. Tüm sorumluluk işi gönderen müşteriye aittir. Fiyatlarımız çalışmayı hazır gönderdiğiniz takdirde geçerli olacakdır. Genelde bu baskı yönteminin talep görmesinin sebeplerinden biri de hava koşullarına dayanıklılığın uzun süre geçerli olmasından kaynaklanmaktadır. Sıcak ve soğuk havadan etkilenmeyen solvent esaslı boya tercih edilmesi kalite düzeyine göre kullanılabilirlik süresini 15 seneye kadar uzatabiliyor.

Avrupa Vinil Baskı Duyuru ya da tanıtım olarak tercih edilen dijital baskı modeli, vinil baskı uygulamalarıdır. Montajı ve kullanımı kolay olduğundan dolayı sıkça tercih edilmektedir. Bazı markalar bu baskı yönteminin uygulanabildiği makineleri üretip bu alanda geniş bir pazara adım atmıştır. Solvent esaslı boyalarla baskı malzemelerinin logo, resim ya da yazı gibi tanıtı bilgileri de basılabiliyor. Genel itibariyle kullanım alanları şu şekildedir; firma afişleri, yol tabelaları, firma tabelaları ya da bina giydirmeleri gibi özetlemek mümkündür. Dijital baskı işleminin nerelerde kullanılabilirlik sunduğunu da önemle belirtmek gerekecektir.

Avrupa Vinil Baskı yöntemi, duyuru ve tanıtım amaçlı tercih edilen billboard, pano, cam ve cephe kaplamaları, afiş, tabela, araç gibi iç mekan ya da dış mekan alanlarda tercih edilebilir. Her şirketin sektörünü ve yerini belirtmesi adına bu gibi detaylara ihtiyacı olacaktır. İş yeri cephelerini kendi ürün ve marka görselleriyle kaplama konusunda, araçlarının bir nevi gezer reklam aracı şeklinde kullanma konusunda ya da konumunun rahatlıkla bulunması için yapılan yönlendirme tabelalarında sıkça talep görmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir