Century21 afişi

Century21 afişi

Kasım 24, 2018 Afis Baskı Dijital Baskı Uzak Doğu Vinil Baskı Vinil Baskı 0
Century21 afişi

Century21 Afişi

Century21 afişi işletmeler tarafından tercih edilen afiş modelidir. İşletmelerin reklam alanında kaliteli bir tanıtım yapmaları için kullanılmaktadır. Reklam sayesinde firmaları tanıyan müşterilerin sektördeki firmaları tanıması ve güvenmesi çok önemlidir. Bu sayede müşterilerin tercih etmesi sağlanmaktadır. Kaliteli bir reklam yapmak için kullanılan afişlerle ulaşmak istediğiniz hedef kitleniz için firmanız güven sağlamış olmaktadır. Afişlerde dijital baskı kullanılması sayesinde oluşan kaliteli afişler belirli standartlarda veya farklı ölçülerde oluşturulmaktadır. Kalabalık şehir hayatlarından dolayı dar olan sokak aralarında afişler yüksek yerlere konularak dikkat çekmektedir. Afişler genelde kiralık ve satılık yazıları için kullanılmaktadır. Bu afişlerde kullanılan renklerin, sloganların seçiminin doğru bir şekilde belirlenmesi görenler üzerinde daha etkili olmaktadır. Ayrıca tasarımı, büyüklüğü, kullanım alanına uygunluğu da emlak afişleri için oldukça önemlidir.

Emlak afişleri farklı birçok modellere sahiptir. Bazı sabit özelliklere sahip olan Century21 afişi bu şekilde kullanılmaktadır. Afiş üzerinde ana renk olarak siyah tercih edildiğinde, yazılacak yazıların büyük puntolarla ve beyaz renk tonları kullanılarak yazılması görenlerin kolaylıkla okumasını sağlamaktadır. Görenlerin dikkatini çekmesi açısından üzerindeki yazıların anlaşılır ve kolay okunması gerekmektedir. Bu afiş modelinde genellikle sarı, siyah ve beyaz renk tonları kullanılmaktadır. Bu renklerle daha da etkili olunmaktadır. Kullanıcıların tercihine göre farklı boyutlarda üretilebilme özelliğine sahiptir. Tercih edilen afiş boyutlarına göre fiyatları da farklılık göstermektedir. Reklamın önemli olduğu günümüzde açık hava reklamcılığı ve tabela kullanımları ile firmalar dış alanlar da reklamlar sağlamaktadır. Afiş kullanımı sayesinde emlak çalışmalarında sürekliliği artırıp, daha geniş bir müşteri kitlesine hitap edebilmektesiniz.

Afiş modelinin farklı renk seçeneğine ve farklı boyutlara sahip olması kullanıcıların istedikleri şekilde tercih etmelerini sağlamaktadır. Afiş modelinin örneklerini inceleyerek farklı fikirler edinebilmektesiniz. Araştırmalarınız, ihtiyaçlarınız ve profesyonel kişilerin yardımı sayesinde kendi afişinizi tasarlayabilmektesiniz. Bu sayede firmalar istedikleri kitleye ulaşarak tercih edilmelerini sağlamaktadırlar. Kullanacağınız alanın özelliklerini de dikkate alarak belirlemiş olduğunuz model ve renk seçeneği ile etkili bir reklam yapabilmektesiniz. Century21 afişi kullanımında istediğiniz amaca ulaşabilmek için kullanacağınız slogan, renk, yazı türü ve boyutunu ortama uygun belirlemeniz gerekmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seocu Desteği ile Güçlendirilmiştir. Tabela | Tabela | Kutu harf tabela | Tabela reklam | Tabelacı | serigrafi baskı | Yangın Söndürme Tüpü |